листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Тетекс АД го објавува неконсолидираниот неревидиран Биланс на успех за период 01.01. - 31.03. 2023


Неконсолидиран неревидиран биланс на успех на Тетекс АД за период 01 01-31 03 2023.xlsx

Објавено на: 28.04.2023 14:13:46
Документ БР.: DOC_12294-37/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.