Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација Прилепска пиварница АД Прилеп го објавува следниот извештај:

 Неревидиран Биланс на успех за период 01.01.2023-31.03.2023 година.


Nerevidiran Bilans na uspeh 01.01. 31.03.2023.xls

Објавено на: 28.04.2023 14:17:46
Документ БР.: DOC_12294-41/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.