Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех на “Факом АД“ Скопје за период од 01.01-31.03.2023 година


3 Месечни известувања 2023- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 28.04.2023 14:18:46
Документ БР.: DOC_12294-46/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.