Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи


ТрготекстилРевидирани ФИ 2022.pdf
Трготекстил 2022 - Годишен извештај.pdf

Објавено на: 28.04.2023 14:20:46
Документ БР.: DOC_12304-20/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи