Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог-одлуки за Собрание на акционери


Годишен извештај 2022.pdf

Објавено на: 28.04.2023 14:20:46
Документ БР.: DOC_13285-113/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери