листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за Собрание на акционери за 30.05.2023

 


Predlog odluki.doc

Објавено на: 28.04.2023 14:24:46
Документ БР.: DOC_13285-114/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери