Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

неревидиран биланс на успех


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци(2)23.xls

Објавено на: 28.04.2023 14:53:31
Документ БР.: DOC_12294-56/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.