Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Стопанска банка АД Скопје објавува анализа кон неревидираните финансиски извештаи за периодот од 01.01. - 31.03.2023 година:

 


Komentari Q1 2023.docx

Објавено на: 28.04.2023 14:52:27
Документ БР.: DOC_10191-363/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации