Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2023 година


Неревидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2023 година.xls

Објавено на: 02.05.2023 09:15:13
Документ БР.: DOC_12294-68/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.