листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи 


Годишен извештај за работење 2022 година.pdf
Финален ревизорски извештај 2022 година.pdf

Објавено на: 02.05.2023 14:15:16
Документ БР.: DOC_12304-23/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи