Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01.-31.03.2023,ВЕТЕКС АД


3 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци (1).xls

Објавено на: 02.05.2023 14:16:16
Документ БР.: DOC_12294-76/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.