Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ТТК Банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 1.1. - 31.3.2023 година.


Неревидирани финансиски извештаи за период 1.1. - 31.3.2023 година.xls

Објавено на: 02.05.2023 14:19:16
Документ БР.: DOC_12294-80/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.