листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

Комерцијална банка АД Скопје известува дека г-н Горан Антевски, Член на Надзорниот одбор на Банката, се стекна со 200 обични акции издадени од Комерцијална банка АД Скопје.

 

Објавено на: 02.05.2023 14:05:16
Документ БР.: DOC_10191-378/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации