листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран неконсолидиран Биланс на успех 01.01 - 31.03.2023 година

 


Биланс на успех 31,03,2023.xls

Објавено на: 02.05.2023 14:06:18
Документ БР.: DOC_12294-70/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.