листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Македонски Телеком АД Скопје го објавува oбразложението за работењето за периодот јануари - март 2023 година.


Obrazlozenie za rabotenjeto na Makedonski Telekom_ Jan - Mar 2023_F5.pdf

Објавено на: 02.05.2023 14:20:16
Документ БР.: DOC_10191-387/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации