Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација ,го објавуваме следниот финансиски извечтај:


НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01.2023-31.03.2023.xls

Објавено на: 02.05.2023 14:35:49
Документ БР.: DOC_12294-84/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.