листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2023


Finansiski izvestai 31.03.2023.xlsx

Објавено на: 02.05.2023 15:27:29
Документ БР.: DOC_12294-92/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.