Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за Либерти АД Скопје од 01.01.- 31.03.2023


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 03.2023 Либерти АД Скопје.xlsx

Објавено на: 03.05.2023 08:41:24
Документ БР.: DOC_12294-96/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.