листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за употреба и распоредување на остварената добивка по Годишната сметка за 2022 година на Стопанска банка а.д. Битола

 


Одлука за употреба и распоредување на остварената добивка по Годишната сметка за 2022 година на Стопанска банка а.д. Битола.pdf

Објавено на: 04.05.2023 14:47:01
Документ БР.: DOC_12287-7/2023
Урнек: Распределба на добивка