Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка а.д. Битола за 2022 година

 


Ревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка а.д. Битола за 2022 година.pdf

Објавено на: 04.05.2023 14:47:31
Документ БР.: DOC_12304-29/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи