Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Стопанска банка АД Скопје објавува корекција на Предлог - одлука за Собрание на акционери:

 


точка 17.а. Политика за наградување на Стопанска банка АД - Скопје.pdf

Објавено на: 04.05.2023 15:31:55
Документ БР.: DOC_13285-137/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери