листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2022 година


Ревидирани финансиски извештаи за 2022 година.pdf

Објавено на: 04.05.2023 15:31:12
Документ БР.: DOC_12304-30/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи