листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлука за Собрание на акционери на Стопанска банка АД Скопје:

 


Прашалник за примена на ККУ_Стопанска банка АД Скопје_заклучно со 31.12.2022.xls

Објавено на: 04.05.2023 15:31:59
Документ БР.: DOC_13285-138/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери