листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Стопанска банка АД Скопје објавува корекција на Предлог - одлуки за Собрание на акционери:

 

 


Точка 8. Ревидирани фин извештаи за СБ за 2022 год..pdf
Точка 9. Ревидирани консолидирани фин извештаи на СБ за 2022 год..pdf

Објавено на: 04.05.2023 16:00:49
Документ БР.: DOC_13285-139/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери