Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2022 година на АД Раде Кончар-Апаратна техника Скопје


Revidirani Finansiski izvestai za 2022 so prilozi.pdf

Објавено на: 05.05.2023 08:54:01
Документ БР.: DOC_12304-31/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи