Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Одлука за усвојување на Ревизорски извештај- Собрание 06.05.2023


Auditor's Report_Fustelarko_Borec_2022_MKD_Final signed.pdf

Објавено на: 08.05.2023 08:37:50
Документ БР.: DOC_12304-36/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи