Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

revidiran finansiski izvestaj


revidirani finansiski izvestai za 2022.pdf

Објавено на: 08.05.2023 14:07:47
Документ БР.: DOC_12304-37/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи