листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Техничка корекција на материјал за Годишно собрание на акционери на НЛБ Банка АД Скопје - Точка 3. Годишен извештај за работењето на НЛБ Банка АД Скопје за 2022 година


ГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ 2022.pdf

Објавено на: 11.05.2023 15:50:42
Документ БР.: DOC_13285-152/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери