Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

РЕВИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ ЗА 2022 ГОД

 


1_2_Ревидирани финансиски извештаи за 2022 год.pdf
3_2_Ревидирани консолидирани финансиски извештаи за 2022 год.pdf

Објавено на: 12.05.2023 08:46:09
Документ БР.: DOC_12304-38/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи