Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финансиски извештај со вклучен Годишен извештај за работењето на Друштвото во 2022 година и  Завршна сметка за 2022 година


Transkop_revizorski_2022_P.pdf
Transkop_zavrsna_smetka_2022.pdf

Објавено на: 15.05.2023 14:15:35
Документ БР.: DOC_12304-42/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи