листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2023 година

 


Биланс на успех 31,03,2023 - консолидиран .xls

Објавено на: 15.05.2023 14:35:21
Документ БР.: DOC_12294-108/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.