листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Прилог кон материјал за Годишно собрание на акционери на НЛБ Банка АД Скопје - Точка 3. Годишен извештај за работењето на НЛБ Банка АД Скопје за 2023 година

 


Tocka 3. Прашалници по Кодекс за корпоративно управување.xlsx

Објавено на: 18.05.2023 14:18:48
Документ БР.: DOC_13285-157/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери