Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од одржано Собрание


odluka 02-83.jpg
odluka 02-84.jpg
odluka 02-85.jpg
odluka 02-86.jpg
odluka 02-87.jpg
odluka 02-88.jpg
odluka 02-89.jpg
odluka 02-90.jpg

Објавено на: 25.05.2023 14:52:32
Документ БР.: DOC_12283-41/2023
Урнек: Други одлуки од собрание