листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлуки од Собрание на акционери 26.05.2023 година


Т6 Одлука за избор на членови на ОД.pdf

Објавено на: 26.05.2023 15:00:55
Документ БР.: DOC_12285-30/2023
Урнек: Измени во органи на управување