листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме прашалниците за примена на Кодексот на корпоративно управување:

Прашалник ККУ


Прашалници за ККУ Хотели-Метропол АД Охрид за 2022.xlsx

Објавено на: 26.05.2023 15:00:55
Документ БР.: DOC_26956-15/2023
Урнек: Прашалници за ККУ