листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

.


Одлука за плаќање на дивиденда по Годишната сметка на ОИЛКО за 2022 година.pdf

Објавено на: 29.05.2023 09:26:32
Документ БР.: DOC_10187-15/2023
Урнек: Дивиденден Календар