листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Зделка со заинтересирана страна:

.


Одлука за одобрување голема зделка со заинтересирана страна на ОИЛКО.pdf

Објавено на: 29.05.2023 09:26:40
Документ БР.: DOC_26453-3/2023
Урнек: Зделка со заинтересирана страна