листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Одлука за отуѓување сопствени акции.pdf
Одлука за стекнување сопствени акции со откуп.pdf

Објавено на: 29.05.2023 09:26:48
Документ БР.: DOC_12291-10/2023
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции