листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

.


Ревидирани Финансиски извештаи на Оилко за 2022 година.pdf

Објавено на: 29.05.2023 09:27:08
Документ БР.: DOC_12304-56/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи