Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-31.12.2022 ( корекција )

Корекцијата е во повеќе ставки поради евидентирање на документи кои се подоцна добиени а се однесуваат  за тековната 2022 година

 


неревидирани финансиски извештаи 01.01.-31.12.2022-корекција.xlsx

Објавено на: 29.05.2023 14:37:25
Документ БР.: DOC_26445-122/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.