Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

ГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ ЗА РАБОТЕЊЕТО ЗА 2022


GI za rabotenjeto na MZTT Pumpi.pdf

Објавено на: 29.05.2023 14:11:19
Документ БР.: DOC_13285-176/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери