листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Почитувани, АД Оранжерии - хамзали Ви го испраќа Годишно известување за 2022 година.

Со почит,


Godisno izvestuvanje za 2022 godina.pdf

Објавено на: 30.05.2023 14:13:48
Документ БР.: DOC_10191-443/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации