Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи и Годишен извештај  за 2022 година

 


5.1 Конечни ревидирани посебни ФИ Гранит АД 2022 година.pdf
5.2 Конечни ревидирани консолидирани ФИ Гранит АД 2022 година.pdf
4.1 Годишен извештај за 2022.pdf

Објавено на: 30.05.2023 14:50:45
Документ БР.: DOC_12304-72/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи