Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

ОКТА АД - Скопје објавува:


0.1 Финансиски извештаи 2022.pdf

Објавено на: 31.05.2023 09:55:58
Документ БР.: DOC_12304-78/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи