листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

.


точка 5. Одлука за ре- именување на член на Надзорен одбор.pdf

Објавено на: 31.05.2023 14:05:17
Документ БР.: DOC_12283-85/2023
Урнек: Други одлуки од собрание