Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи


1 Ревизорски извештај.pdf

Објавено на: 31.05.2023 15:31:12
Документ БР.: DOC_12304-87/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи