Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски Извештаи ЗК Пелагонија 2022г.


Ревидирани финансиски Извештаи ЗК Пелагонија 2022г..pdf

Објавено на: 07.06.2023 09:48:56
Документ БР.: DOC_12304-92/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи