листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Известување до имателите на обични акции на Макпетрол АД Скопје кои немаат доставено податoци заради исплата на дивиденда 2023 год.pdf

Објавено на: 21.06.2023 08:59:48
Документ БР.: DOC_10191-466/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации