Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

                                   Согласно членот 33, став 1, алинеја 11, и членот 34 став 1, алинеја 6 од Правилникот за котација го објавуваме следново:

                                   - Измени во ограните на управување


Интерпромет А.pdf

Објавено на: 23.06.2023 14:19:36
Документ БР.: DOC_12285-49/2023
Урнек: Измени во органи на управување