Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

ОДЛУКИ ОД СОБРАНИЕ


ODLUKI 2023 - berza.pdf

Објавено на: 27.06.2023 09:16:27
Документ БР.: DOC_12283-109/2023
Урнек: Други одлуки од собрание